Skip to content

adwokat Jacek Wrocławski: +48 602 647 464       adwokat Jan Wrocławski: +48 608 603 363      adwokat Zofia Wrocławska-Dąbrowska: +48 696 749 670

O nas

O nas

O Kancelarii

Od niemal 28 lat Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Jacka Wrocławskiego nieprzerwanie świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie miast Szamotuły, Rokietnica, Kiekrz, Oborniki, Wronki, Czarnków, Obrzycko, Międzychód, oraz na terenie innych miast Polski, zdobywając doświadczenie we wszystkich dziedzinach prawa, odnosząc liczne sukcesy i oferując kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

W zależności od wyboru Klienta, Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno przy zleconych sprawach, bądź też w ramach stałej obsługi prawnej jak i w zakresie doradztwa prawnego. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Prowadzimy sprawy przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, wojskowymi, przez Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz przed organami administracji publicznej.

adwokat Jacek Wrocławski

Jacek Wrocławski ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 1985 roku. Zdobywał doświadczenie w dwóch poznańskich zespołach adwokackich, by w 1993 roku rozpocząć praktykę zawodową w Szamotułach. Adwokat Jacek Wrocławski został wpisany na listę Wielkopolskiej Izby Adwokackiej po ukończeniu aplikacji adwokackiej. Od niemal 25 lat Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Jacka Wrocławskiego nieprzerwanie świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, zdobywając doświadczenie we wszystkich dziedzinach prawa, odnosząc liczne sukcesy i oferując kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Adwokat Jacek Wrocławski interesuje się motoryzacją, teatrem, historią, a czas wolny poświęca na uprawianie sportu, zwłaszcza na treningi cardio na rowerach spinningowych.

O nas

adwokat Jan Wrocławski

Jan Wrocławski ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2012 roku, podczas których był wielokrotnym stypendystą za wyniki w nauce. Uczestniczył w seminarium magisterskim pod kierunkiem dr hab. Włodzimierza Wróbla, prof. UJ. Po ukończeniu studiów prawniczych zdobywał doświadczenie w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich, by dołączyć do Kancelarii założonej przez swego ojca. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej Jan Wrocławski został wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Jan Wrocławski jest laureatem prestiżowego International Baccalaureate Diploma, biegle włada językiem angielskim, uczestniczy w licznych konferencjach naukowych. Interesuje się muzyką, sportem i motoryzacją. Jego hobby to rekreacyjne bieganie i gitara elektryczna.

O nas

adwokat Zofia Wrocławska-Dąbrowska

Adwokat Zofia Wrocławska-Dąbrowska zdobywała doświadczenie prawnicze w renomowanych poznańskich kancelariach oraz podczas pracy w sądzie.  Po ukończeniu aplikacji adwokackiej została wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Jest zdobywczynią prestiżowego certyfikatu języka prawniczego TOLES na poziomie doskonałym oraz autorką publikacji naukowych. Adwokat Zofia Wrocławska-Dąbrowska specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, zwłaszcza w zakresie związanym z prawem pracy i windykacją należności oraz w prawie rodzinnym i spadkowym. Posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim. Wolne chwile poświęca na gotowanie, podróże i dobrą literaturę. Jest miłośniczką czworonogów.

O nas

Our Lawyers

Principle

John Smith

Principle
Partner

Audi Farrar

Partner
Manager

Meggie Penn

Manager

Careers

Finance & Securities Lawyer

+ Best Pellentesque posuere.
+ in we porttitor, nulla
+ vitae posuere iaculis arcu nisl
+ dignissim dolor,

Business Lawyer

+ Consectetuer adipiscing elit,
+ Nam liber tempor cum
+ Claritas est etiam processus
+ Mirum est notare quam

Bankruptcy Lawyer

+ Typi non habent claritatem
+ Ut wisi enim ad minim
+ Quae cum essent dicta
+ Audax negotium, dicerem

Acquisitions Lawyer

+ Eadem nunc mea adversum
+ Sed ut perspiciatis unde
+ Nemo enim ipsam voluptatem
+ Ut enim ad minima veniam